Zapraszam nauczycieli matematyki szkół podstawowych, którzy chcieliby doskonalić umiejętności układania testów i sprawdzianów zgodnie z zasadami pomiaru dydaktycznego  do udziału w kursie on-lineKurs będzie się składał z dwóch części – nauczyciel może wziąć udział w obu częściach kursu, lub tylko w jednej, dowolnej części.

Pierwsza części kursu, która odbędzie się na przełomie maja i czerwca br. będzie poświęcona opracowaniu testu diagnostycznego z matematyki dla uczniów klasy czwartej.

W drugiej część kursu, która odbędzie się na przełomie września i października br. nauczyciele przeprowadzą test w swoich klasach i opracują wyniki diagnozy.

Udział w kursie jest bezpłatny, kurs na platformie Moodle wymaga kodu dostępu - sukcesywnie będą go otrzymywać nauczyciele, którzy zapiszą się na kurs na stronie https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/14936/o//w/Radom  - zapisy będą trwać do 18 maja 2019. Zarejestrowanym nauczycielom w maju wyślemy dokładną instrukcję, jak zalogować się na kurs.

Kurs na platformie Moodle rozpocznie się 15 maja 2019. Czas trwania każdej części kursu – ok. 6 tygodni.