Kurs on-line kierujemy do nauczycieli matematyki liceów ogólnokształcących i techników powiatu piaseczyńskiego.

Naszym celem jest doskonalenie nauczycieli w zakresie stosowania diagnostyki edukacyjnej. Podczas kursu nauczyciele przeprowadzą testy diagnostyczne w klasach pierwszych Matematyka SP , MatematykaG oraz analizę ilościową i jakościową wyników tych diagnoz. Zastanowimy się wspólnie, jak wykorzystać wyniki tej diagnozy w projektowaniu indywidualnego rozwoju każdego ucznia.

Udział w kursie jest bezpłatny, kurs na platformie Moodle wymaga kodu dostępu - sukcesywnie będą go otrzymywać nauczyciele, którzy zapiszą się na kurs na stronie  https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/15551/o//w/Radom - zapisy będą trwać do 15 września 2019. 

Kurs na platformie Moodle rozpocznie się 16 września 2019. Czas trwania kursu – ok. 5 tygodni.Kurs on-line kierujemy do nauczycieli matematyki liceów ogólnokształcących i techników. Naszym celem jest doskonalenie nauczycieli w zakresie stosowania diagnostyki edukacyjnej. Podczas kursu nauczyciele przeprowadzą testy diagnostyczne w klasach pierwszych Matematyka SP , MatematykaG oraz analizę ilościową i jakościową wyników tych diagnoz. Zastanowimy się wspólnie, jak wykorzystać wyniki tej diagnozy w projektowaniu indywidualnego rozwoju każdego ucznia.

Udział w kursie jest bezpłatny, kurs na platformie Moodle wymaga kodu dostępu - sukcesywnie będą go otrzymywać nauczyciele, którzy zapiszą się na kurs na stronie  https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/15266/o//w/Radomzapisy będą trwać do 15 września 2019. 

Kurs na platformie Moodle rozpocznie się 16 września 2019. Czas trwania kursu – ok. 5 tygodni.